Horizontálne žalúzie

Online dopyt

Ak máte záujem o niektorý z našich produktov, neváhajte nám odoslať otázku alebo nezáväznú poptávku online.

Online dopyt

Katalóg Luxaflex

Nechajte sa inšpirovať elektronickým katalógom produktov Luxaflex. V katalógu nájdete tie najnovšie trendy tieniacej techniky.

Stáhnout katalóg

Kontrola svetla a súkromia vďaka klasike vo svete žalúzií. Kúzlo horizontálnych žalúzií Luxaflex spočívá predovšetkým v ich univerzálnosti. Vďaka neustále sa rozširujúcej škále atraktívnych farieb, povrchových úprav, rozmerov a šírok lamiel sú horizontálne žalúzie vhodné do akýchkoľvek priestorov. Horizontálne žalúzie Luxaflex, ktoré boli svetu prvýkrát predstavené už v roku 1950, ponúkajú presné ovládanie intenzity osvetlenia a design podľa Vášho osobného vkusu. Vďaka nekončiacemu   množstvu kombinácií prepožičiavajú horizontálne žalúzie každému interiéru jedinečný vzhľad. Sortiment ponúkaných farieb a materiálov je neustále rozširovaný tak, aby reflektoval aktuálne módne a designové trendy.

Spoznejte výhody moderných horizontálnych žalúzií:

  • na horizontálne žalúzie dostanete záruku 5 rokov
  • univerzálne žalúzie s viac než šesťdesiatročnou históriou
  • ponuka farieb a materiálov je každý rok rozširovaná s ohľadom na aktuálne trendy
  • nekonečné množstvo variácií pre Váš jedinečný interiér

Hore

Varianty produktu

 
16 mm

16 mm

Sofistikované a nenápadné. Kombinácia priehľadných látok s vynikajúcou kontrolou osvetlenia.

 
25 mm

25 mm

Vynikajúca kombinácia štýlu a dlhovekosti. Ponúkame najširšiu škálu farebných možností, povrchových úprav a textúr, vrátane mnohých sofistikovaných možností dierovania.

 
35 mm

35 mm

Funkčné, spoľahlivé a nadčasové. Ideálne pre stredné až veľké okná. Svetlo sa dá ľahko riadiť a kontrolovať jednoduchým otočením paličky.

 
50 mm

50 mm

Pôsobivý klasický design. Najnovšie pripravujeme vzhľad, ktorý má elegantne zaoblené rohy lamiel s možnosťou otvorov na koncoch.

 
70 mm

70 mm

Rozšírili sme našu ponuku pre každú veľkosť okna, hlavne pre väčšie okná u Vás doma alebo v kancelárii.

 
Žalúzie Ondulette

Žalúzie Ondulette

Upravte si vlastný konštrukčný rozmer Vašich okien a izieb. Tvarované lamely poskytujú jedinečný vizuálny design. Ak sú zatvorené i otvorené, ponúkajú ohromujúcu hru svetla. Žalúzie Ondulette ® sa pohybujú vo veľkom štýle, od ukľudňujúcich tónov až po rôzne geometrické vzory.

 
Mega view

Mega view

Táto tieniaca technika Vám ponúka výhľad a ochranu súkromia v jednom. Tieto žalúzie sa uzatvárajú ako klasické 25mm žalúzie ale ak sú v otvorenej pozícii máte dokonalý výhľad von.

 
Žalúzie Lightline

Žalúzie Lightline

Luxaflex Lightline ® je špeciálne navrhnutý tak, aby sa zabránilo prieniku svetla a to i pri zdvíhaní a spúšťaní žalúzie. Všetko prispieva k zlepšeniu celkového vzhľadu miestnosti. Dokonalé zatemňovacie vlastnosti týchto žalúzií.


Hore

Farby a materiály

 
Farby

Farby

Horizontálne žalúzie sú k dispozícii v bezkonkurenčnom spektre moderných farieb a povrchových úprav. Ponúkame mäkké pastely, sofistikované variácie bielej farby i ohromujúce odtiene kovu.

 
Textúry

Textúry

Od elegantných kovových tónov a farieb lešteného hliníka, až po jemné farebné prechody štruktúr a kombinácií farebných vzorov.


Hore

Možnosti prispôsobenia

 
Riešenie pre sklopné okná

Riešenie pre sklopné okná

Žalúzia je špeciálne navrhnutá pre sklápacie okná a môže byť plne integrovaná do ich rámov. Bočné vodítka, ktoré sú zahrnuté v systéme, udržiavajú roletu v polohe, keď je okno pod uhlom otvorené.

 
Štýlové profily

Štýlové profily

Štýlové profily s operačným mechanizmom. Tento produkt poskytuje romantický a klasický pocit. K dispozícii v 50 mm žalúziách.

 
Hliníkový design

Hliníkový design

Hliníkový vzhľad je ozdobný, designový a štýlový!

 
Možnosť prispôsobenia ovládania

Možnosť prispôsobenia ovládania

Variozone ™ je maximálne flexibilné riadenie svetla. Patentované riešenie umožňuje otvoriť alebo zavrieť každý segment žalúzie na vytvorenie optimálnej kombinácie svetla a súkromia. Ideálne pre kúpeľne, okná orientované do ulice alebo kancelárie.


Hore

Unikátne riešenie

 
Špeciálne tvary okien

Špeciálne tvary okien

Klasický vzhľad s optimálnym riešením. Tento typ žalúzií je správnou voľbou pre náročné tvary okien.

 
Vlhké miestnosti

Vlhké miestnosti

V prípade vlhkých miestností a priestorov poskytujú žalúzie vynikajúce riešenie. Prosím, navštívte pobočku pre ďalšie podrobnosti.

 
Zatemnenie miestnosti

Zatemnenie miestnosti

Niekedy je absencia svetla dôležitá, aby funkcia miestnosti bola správna. Spálňa používaná behom dňa alebo špecializované mediálne miestnosti vyžadujú schopnosť úplne odstrániť všetky vonkajšie zdroje svetla.

 
Sklopné okná

Sklopné okná

Žalúzie sú vybavené voliteľným, plne integrovaným systémom Frontfix - ideálny pre otočné a sklopné okná, ale i pre ostatné posuvné okná alebo dvere.


Hore

Súvisiace produkty

 
Drevené žalúzie

Drevené žalúzie

 
Vertikálne žalúzie

Vertikálne žalúzie