Kvalita luxaflex®

Základom prvotriednej kvality produktov Luxaflex sú výrobné materiály najvyššej akosti a precízna práca profesionálnych zamestnancov spoločnosti Luxaflex®.

Váš autorizovaný predajca Luxaflex Vám ochotne ponúkne správne riešenie práve pre Váš interiér. Poradí Vám i s výberom vhodného materiálu práve pre Vás a odporučí farebné riešenie. Samozrejmosťou je profesionálny návrh a zameranie naším pracovníkom priamo na mieste, aby bol výsledný efekt dokonalý a v súlade so štýlom ostatného zariadenia miestnosti.

Tieniaca technika a všetko jej príslušenstvo bude pre Vás vyrobené na mieru našimi expertami v obore. Postaráme sa tiež o bezchybnú inštaláciu tieniacej techniky tak, aby bolo zaistené kvalitné uchytenie a vzhľad Vášho okna bol skutočne perfektný. Za inštaláciu preberá zodpovednosť náš autorizovaný predajca, takže sa nemusíte takmer o nič starať.

Produkty Luxaflex synonymom kvality, profesionality a zákaznického servisu.

Žalúzie a rolety Luxaflex sú veľmi odolné a môžete si byť istí, že vybrať Luxaflex znamená vybrať si najvyššiu kvalitu. Prebieha neustály výskum a vývoj našich výrobkov a výrobných materiálov. Naši špičkoví návrhári pripravujú stále lepšie kolekcie tak, aby sa v nich odrážali najnovšie trendy v interiéri.