O značke Luxaflex

Viac než 50 rokov po svojom založení výrobca žalúzii a roliet Luxaflex pokračuje v tradícii uvádzania kvalitných a moderných tieniacich prvkov na svetový trh. Prvé horizontálne žalúzie Luxaflex boli predstavené už roku 1951, čoskoro nasledované takmer nekonečným množstvom inovatívnych a módnych roliet a žalúzii.

Dnes zahŕňa obsiahla kolekcia produktov Luxaflex nielen nádherné horizontálne a vertikálne žalúzie a rolety, ale tiež skladané žalúzie Plissé, žalúzie Silhouette, žalúzie Duette, rímske žalúzie a ďalej najnovšie a revolučné žalúzie Facette.

Luxaflex je ako uznávaný leader na trhu zaviazaný posúvať hranice celého odvetvia žalúzii a roliet. Každý rok predstavuje Luxaflex nové rady dômyselných a vynaliezavých produktov, farieb a designových volieb tak, aby vytvoril kolekciu, ktorá bude ako nadčasová, tak dokonale moderná. Vďaka tomu si môžete vybrať zo stoviek štýlov, materiálov, textúr a farieb presne podľa Vašich najosobnejších požiadaviek a chutí.

Počas celej svojej existencie si Luxaflex zakladá na prvotriednej kvalite svojich produktov. Dôkazom toho je záruka v dĺžke 5 rokov poskytovaná na všetky žalúzie a rolety Luxaflex.