Rímske rolety

Online dopyt

Ak máte záujem o niektorý z našich produktov, neváhajte nám odoslať otázku alebo nezáväznú poptávku online.

Online dopyt

Katalóg Luxaflex

Nechajte sa inšpirovať elektronickým katalógom produktov Luxaflex. V katalógu nájdete tie najnovšie trendy tieniacej techniky.

Stáhnout katalóg

Rímske rolety Luxaflex predstavujú jedinečné spojenie krásy a elegancie. Radosť z voľby prináša viac než dve stovky sofistikovaných, starostlivo testovaných a vyberaných tkanín. Bohato dekorované, rafinované textúry so širokou farebnou paletou budú unikátnou ozdobou Vašich okien. Rímske rolety – to je štruktúra, design a kvalita. Rozsiahly sortiment tkanín a doplnkov Vám dává možnosť upraviť si rímske rolety na mieru do najmenších podrobností.

Spoznejte výhody moderných rímskych roliet:

  • na rímske rolety dostanete záruku 5 rokov
  • špičková kvalita spracovania, bohaté dekorovanie, zmysel pre ten najmenší detail
  • bohatá paleta farieb, od decentných po sýte a plné
  • jedinečné spojenie krásy a elegancie v starostlivo vyberaných tkaninách
  • široká ponuka spracovaní i materiálov pre každý štýl i rozpočet

Hore

Varianty produktu

 
Ballina Back

Ballina Back

Tunely na zadnej strane rímskych roliet. Sú vytvorené hliníkovými krúžkami pre extra pevnosť. Tunel je opatrený jedinečným systémom magnetov, čo prispieva ku krásnemu a elegantnému vzhľadu. Obzvlášť vhodné pre klasické tkaniny.

 
Ballina Front

Ballina Front

Tunely na prednej strane rímskych roliet. Sú opatrené hliníkovými krúžkami pre extra pevnosť. Tunel je opatrený jedinečným systémom magnetov, čo prispieva ku krásnemu a elegantnému vzhľadu.  Vhodné jak na obyčajné tak i na vzorovanané tkaniny, pretože vzor tkaniny nie je nijak opticky prerušený.

 
Segmenta

Segmenta

Rímske rolety sú dodávané v celkových sadách. Celkový balík textílie je preto vyšší a plochší. Dobré riešenie najmä pre vysoké okná. Vhodné pre obyčajné ale i vzorované tkaniny, pretože vzor tkaniny nie je nijak opticky prerušený.

 
Podšívky

Podšívky

Sú ďalšou možnosťou a variantom. Látka podšívky je vždy v súlade s tzv. "vankúšovou metódou", kde švy sú na vnútornej strane. Ide o zadnú časť rímskej rolety. Podšívka je k dispozícii v rôznych farbách v priesvitnej alebo nepriesvitnej tkanine.


Hore

Farby a materiály

 
Kolekcia pre rímske rolety

Kolekcia pre rímske rolety

Kolekcia rímskych roliet zahŕňa široký výber jednofarebných látok s rôznymi povrchmi a krásnymi modernými designami. Každý model v tejto kolekcii je možné kombinovať s jedným z mnohých farebných odtieňov. Okná v rovnakej miestnosti môžete zladiť s rovnakými závesmi. To bude vytvárať harmóniu celej miestnosti.


Hore

Možnosti prispôsobenia

 
Zhora dolu a zdola hore

Zhora dolu a zdola hore

Rímske rolety je možné nastaviť zhora dolu i zdola hore. Toto rešenie je ideálne pre okná s výhľadom do ulice. Doslova to najlepšie z oboch svetov - a to jak prirodzené svetlo, tak i súkromie.

 
Ochrana

Ochrana

Vo východziom nastavení sa rímska roleta dodáva so záclonkou, ktorá chráni tkaniny pred vyblednutím. V spojení s obojstrannými lémami taktiež dáva výrobku luxusný vzhľad.


Hore

Unikátne riešenie

 
Zatemnenie miestnosti

Zatemnenie miestnosti

V miestnosťach, kde je nutné vyššie stmavnenie priestoru môžete zvoliť naše rímske rolety pre úplné súkromie a jednoduché ovládanie.

 
Sklopné okná

Sklopné okná

Rolety sú vybavené voliteľnými držiakmi a bočným vedením pre perfektné ovládanie pri všetkých typoch sklopných okien.


Hore

Súvisiace produkty

 
Rolety

Rolety


Hore

Produktové video