Žalúzie Plissé

Online dopyt

Ak máte záujem o niektorý z našich produktov, neváhajte nám odoslať otázku alebo nezáväznú poptávku online.

Online dopyt

Katalóg Luxaflex

Nechajte sa inšpirovať elektronickým katalógom produktov Luxaflex. V katalógu nájdete tie najnovšie trendy tieniacej techniky.

Stáhnout katalóg

Jedinečne dekoratívne, s tvarmi podľa Vášho štýlu. Žalúzie Plissé, teda skladané žalúzie, ponúkajú obsiahlu paletu farieb a štýlov, vrátane zdobných väzieb, elegantných vzorov a bohatých, príťažlivých textúr. Teplo odpudzujúci materiál Topar, ktorým je možné žalúzie Plissé vybaviť, poskytuje nekompromisnú ochranu pred slnkom. Žalúzie Plissé sú vďaka tomu mimoriadne vhodné pre zimné záhrady a okná, na ktoré priamo dopadá slnečný svit. Žalúzie Plissé v jednom spájajú reguláciu svetla, ochranu súkromia a moderný design.

Spoznajte výhody moderných žalúzií Plissé:

  • na žalúzie Plissé dostanete záruku 5 rokov
  • široký výber z vysoko dekoratívnych tvarov a textúr
  • perfektné riešenie pre všetky rozmery a tvary okien
  • obsiahla paleta odtieňov, od jemných pastelových po ostré a jasné farby

Hore

Farby a materiály

 
Široká škála farieb

Široká škála farieb

K dispozícii sú v širokej škále farieb, od mäkkých jemných pastelových tónov po zemité farby. Plissé odtiene majú taktiež úžasnu škálu kovových farebných variantov.

 
Nastavenie svetla a súkromia

Nastavenie svetla a súkromia

V ponuke je bezkonkurenčná škála textúr a vzorov, vrátane elegantnej žakárovej. Na výber sú tiež najrôznejšie fólie. Plissé je skvelý výber designu pre optimálne riadenie svetla a súkromia.

 
Regulácia tepelného žiarenia

Regulácia tepelného žiarenia

Bezfarebný náter Topar ® odráža až 68% slnečného tepla a udržiava miestnosť chladnú. Tento variant je vhodný pre strešné okná. Látky ošetrené prípravkom DustBlock sú antistatické, účinne odpudzujú prach a nečistoty a ľahko sa čistia.


Hore

Možnosti prispôsobenia

 
Voľné uchytenie

Voľné uchytenie

Žalúzie Plissé sú k dispozícii v štyroch látkových variantoch, pre presné ovládanie svetla a súkromia.  Ponúka dokonalé vzory a veľkosti pre všetky okná. Vyberte si zo širokej škály čírych, poločírych, polopriehľadných a nepriehľadných tkanín v rozsiahlej škále farieb.

 
Deň a Noc

Deň a Noc

Dve nastavenia v jednom. Kombinácia dvoch kontrastných plisé tkanín alebo taktiež tkanín Duette. Počas dňa si môžete vychutnať pohľad cez vysoko transparentné, filtračné tkaniny. V noci môžete zvoliť viac nepriehľadné plisé tkaniny a eliminovať tak svetlo a zaistiť si súkromie.

 
Zhora dole a zdola hore

Zhora dole a zdola hore

Plissé žalúzie môžu byť nastavené oboma smermi  alebo v kombinácii oboch smerov. Je to teda ideálna voľba pre kúpeľne alebo okná smerom do ulice. Tento systém je určený tiež pre kancelárie, ktoré vyžadujú úplnú kontrolu pred oslnením. Doslova to najlepšie z oboch - prírodné svetlo a súkromie. Všetko v jednom.

 
Sklopné okná

Sklopné okná

V kombinácii s malými rozmermi je systém plisé ideálnym riešením pre otočné a naklonené okná, rovnako ako pre posuvné alebo otočné dvere.

 
Šikmé strešné okná

Šikmé strešné okná

Ostré a úzko nariasené plisé žalúzie sú určené na zakrytie takmer akéhokoľvek tvaru okien, hlavne sú vhodné pre  šikmé okná a zimné záhrady.

 
Ostatné tvary

Ostatné tvary

Skladané Plissé žalúzie od Luxaflex ® sú určené na pokrytie takmer akéhokoľvek tvaru okien.

 
Najjednoduchší a najbezpečnejší spôsob ovládania

Najjednoduchší a najbezpečnejší spôsob ovládania

Jednoducho zhora zatiahnite smerom dolu. Vaše žalúzie ostanú tak ako ste ich nastavili.


Hore

Unikátne riešenie

 
Vlhké miestnosti

Vlhké miestnosti

Žalúzie alebo rolety niesú navrhnuté tak, aby vydržaly podmienky vo vlhkých miestnostiach.

 
Sklopné okná

Sklopné okná

Jedinečné a dekoratívne. Žalúzie Plissé sú vynikajúcou voľbou pre inštaláciu na sklopné okná.

 
Špeciálne tvary okien

Špeciálne tvary okien

Luxaflex ® ponúka širokú škálu tieniacej techniky. Všetko je navrhované na mieru aby rolety a žalúzie mohli byť umiestené na každý tvar alebo veľkosť okna.


Hore

Súvisiace produkty

 
Horizontálne žalúzie

Horizontálne žalúzie

 
Žalúzie Duette

Žalúzie Duette


Hore

Produktové video